Crumble Cake ir maza un neatkarīga dzīvesstila kafejnīca, kurā, galvenokārt, aiz letes sastapsiet tās saimnieku Gunti.

Mūsu galvenais mērķis un uzdevums ir klientam sniegt kvalitāti. Kvalitāti gan servisā, gan piedāvātajā produkcijā. Tāpēc esam izvēlējušies tikai augstvērtīgus un uzticamus sadarbības partnerus, kuriem ir līdzīgs domugājiens.

Kafejnīcā visvairāk pieminētā frāze ir “velns slēpjas detaļās”, šis mums jau iesākās 2018. gada vasarā, kad Crumble Cake vēl bija tikai uz papīra, jo par katru nieku tika daudz domāts un realizēts tikai tad, ja pilnībā atbilda konceptam. Katrs sīkums un detaļa ir ar 100% pārliecību, ka tas atrodas īstajā vietā.

CRUMBLE CAKE LEĢENDA

Kad mazas lietas saliekas kopā, notiek kaut kas liels un burvīgs.
Tā notika ar „Crumble Cake”. No maza idejas iedīgļa, līdz pilnībā pārdomātai un gatavai kafejnīcai ar savu dvēseli un stilu. Kur katrai detaļai, lietai, produktam ir savs neatkārtojamais stāsts. Savs īstais – grūtais un neatkārtojamais stāsts. No tējkarotītes līdz mākoņiem.
„Crumble Cake” ir vieta, kur pieredzēt ko jaunu. Vieta, kur pazust no ikdienas kņadas un baudīt gardāko lauku drumstalkūku ar īpašiem vietējiem dzērieniem, kas nav nopērkami parastos veikalos, kuri garšas kārpiņām liks mesties sajūsmas virpulī.
Otra kafejnīcas misija ir pasniegt gardu un teicami pagatavotu kafiju. Katrs no mums ir pelnījis izgaršot un baudīt labu kafiju.

Šī aromātiskā un uzmundrinošā dzēriena gatavošanā katra sekunde ir svarīga, tapēc šim procesam pieejam ar lielu atbildību un zināšanām.
Šeit nav darbinieku, te ir kolēģi ar līdzīgiem uzskatiem un mērķiem. Ar skaidru prātu un virzību nākotnē.
Saimnieka klātesamība ir neatņemama. Un, ja viņš Jums pasniedz dzērienu vai ēdienu, ziniet, ka tas ir augstākā labuma, jo Jūs to esat pelnījuši.